Plastik (PE) Menhollerde Floteks Kalitesi

 

Floteks A.Ş. üretimini en güncel normlar ve kalite kriterleri çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Ürünlerin tüm testleri Floteks A.Ş. bünyesinde, gelişmiş Ar-Ge ve Kalite Kontrol Sistemi ile ehil personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Floteks, altyapı sistemlerinde borulara veya kablolara belirli aralıklarla bağlantı yapabilmek, gözlemlemek, bakım yapabilmek, için çeşitli büyüklük, derinlik ve şekillerde kullanılan polietilen muayene bacalarını (menholler) en güncel standartlarda üretmektedir.

Floteks tarafından üretilen Subterra markalı altyapı ürünleri bu ürünler için geçerli standart olan TS EN 13598-2 standardına yeterlilik belgesine sahiptir.

Altyapı inşaatları müşteri tarafından görev ve yetki verilecek yetkin mühendisler tarafından uygulanmalı ve denetlenmelidir. Ehil personel tarafından Subterra ürünleri ile temin edilen talimatnameye ve bu talimatnamede yazsın ya da yazmasın, mühendislik ilminin gereklerine uygun olarak yapılan montaj, sorunsuz kullanımı beraberinde getirecektir.